thee.nstars.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
thee.nstars.org

frm06.nstars.org

AnasayfaAnasayfa  FRM06.NSTARS.ORFRM06.NSTARS.OR  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ]

YazarMesaj
ADMİN
WEBMASTER
WEBMASTER
ADMİN

Kişi sayfası
puan derecesi:
Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ] Left_bar_bleue100/100Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ] Empty_bar_bleue  (100/100)
canlılık:
Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ] Left_bar_bleue100/100Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ] Empty_bar_bleue  (100/100)
çekicilik:

Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ] Empty
MesajKonu: Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ]   Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ] Icon_minitime16.05.08 22:04

Driver Genius Professional ile bilgisayarınızda bulunan aygıt sürücülerinizi hızlı bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Yedekleme sırasında ne oranda sıkıştırma yapacağını belirleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza format atmanız halinde artık driver cd’si aramanıza veya internette zaman kaybetmenize gerek kalmaz.

Ayrıca daha önceden yüklenmiş şu anda kullanılmayan sürücüleri listeleyerek silmenize imkan tanır. Bilgisayarınızda bulunan donanım hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sürücü yedeklemenin yanında sizin için sürücülerin güncellemelerini arayarak indirmeniz için alternatif linkler verir. Güncellemeleri indirdikten sonra ayarladığınız(Pc de kullandığınız) Anti-virüs programı ile tarayarak sistemi olası tehlikelerden korur.

Programı ilk çalıştırdığımızda şu ara yüzle karşılaşırız ;
Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ] Resim1lm7
Öncelikli olarak sürücülerimizi nasıl yedeklediğimize bakalım ; burada 3 seçeneğimiz var. Ama benim önerim auto-installer seçeneğini seçmeniz yönündedir. Eğer bu seçeneği seçmezseniz sürücüleri yüklemek için tekrar programı kullanmak zorunda kalırsınız. Gerekli seçenekleri seçtikten sonra Start’a basarak yedekleme işlemini başlatınız.
Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ] Resim2mv1
Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ] Resim3ea3
Sürücülerimizi My Drivers’e çift tıklayarak yükleyebiliriz.
Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ] Resim4xh8
Sürücülerimizin güncel sürümlerini kontrol etmek için update simgesine tıklarız. Update simgesine tıklayınca sürücülerimizin güncel versiyonlarını ve detaylı bilgilerini (Boyutu, veriyonu…vs) sağ taraftaki update drivers başlığı altında görürüz. Bize düşen download driver butonuna tıklayıp indireceğimiz linki seçmek. İlk link sürücünün indirileceği orijinal link diğerleri ise alternatif linklerdir.
Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ] Resim5rc3
Programı buradan indirebilirsiniz.
http://dl.filekicker.com/send/file/146030-EQZB/drvgenpro.exe
http://frm06.nstars.org

Sürücü Yedekleme [ Resimli Anlatım ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-